فتوکپی و پلاتر استوک

PARS  HEZAREH


 دستگاه کاتر پلاتر

 پلاتر اچ پی hp 500

کپی رنگی کونیکا c452

پلاتر اچ پی hp 500

فتوکپی استوک
دستگاه فتوکپی استوک
پارس هزاره

کارگاه پارس هزاره

فروش اقساطی

نحوه سفارش کالا:

 

کلیه خریداران  جهت تحویل دستگاه باید به آدرس فروشگاه  تهران مراجعه و دستگاه را از لحاظ سلامت  فنی و ظاهری تحویل بگیرند  و قیمت دستگاه را تسویه نمایند.

پس از تحویل دستگاه از لحاظ سلامت فنی و ظاهری ، شرکت کالای مورد نظر را  با روش دلخواه مشتری ( ارسال با تیپاکس ، باربری ، یا وانت  ) به شهر مورد نظر وی ارسال می نماید.

*هزینه ارسال دستگاه بر عهده مشتری می باشد.

*خریداران در انتخاب مدل ، نوع و سلامت دستگاه تحویلی ، دقت لازم را مبذول نمایند ، بدیهی است دستگاه فروخته شده پس از خروج از فروشگاه ،پس گرفته یا تعویض نمی شود .

 

 

ضمانت دستگاه های فروخته شده:

کلیه دستگاه های فتوکپی رنگی و دفتری دارای 6 ماه ضمانت یا 10000 برگ کارکرد و کلیه دستگاه های تیراژ بالا و صنعتی ، دارای 100000 برگ ضمانت می باشند( با این توضیح که درام و لوازم مصرفی دستگاه شامل ضمانت نمی گردد.

ضمانت کلیه دستگاه های پلاتر نیز 6 ماه از تاریخ فروش می باشد با این توضیح که هد دستگاه شامل ضمانت نمی گردد .

هر گونه ایرادی که در اثر دستکاری ، حمل یا استفاده نا صحیح بر دستگاه وارد شود،باعث ابطال ضمانت نامه می گردد.

**از آنجا که  خدمات بعد از فروش و اعمال گارانتی بر عهده بخش  فنی فروشگاه درتهران می باشد، لذا مشتریان می باید جهت کسب راهنمایی  و رفع ایرادات دستگاه  وهمچنین اعمال گارانتی ، با مدیر یا مسئول فنی فروشگاه  تماس حاصل نمایند .( در صورت نیاز به اعزام سرویسکار به شهرستان ، هزینه ایاب و ذهاب بر عهده مشتری می باشد ).

ساعت تحویل دستگاه به مشتری  : از ساعت 10 صبح تا 5 عصر

** مشتریانی که تمایل دارند که تعمیر و نگهداری کامل دستگاه را نیز فرا بگیرند لازم است ساعت 10 صبح  روز تحویل دستگاه در فروشگاه شرکت حضور داشته باشند.